NAŠE Čtrnáctka oslavila 4. narozeniny

Oslava narozenin

V sobotu 10. září se v Restauraci Šimanda uskutečnila oslava 4. narozenin nezávislého politického hnutí NAŠE Čtrnáctka.

Účastníky jsme uvítali hned u vstupu s naším stánkem, na kterém všichni dostali propagační předměty NAŠÍ Čtrnáctky, noviny s naším volebním programem, poukaz na buřt, pivo/limo a slevu na burger nebo klobásu z grilu. Děti dostaly navíc i tetovačku se Lvem Hugem a balónky.

Program pro děti

Pro děti jsme připravili dětský koutek, kde si mohly vyrobit nebo vybarvit našeho Lva Huga. Hugo byl samozřejmě na akci i osobně a se všemi si ochotně hrál a fotil se. K dispozici byly také křídy na malování. Na chodníku jsme s nimi i předkreslili pro děti panáka (jen jsme ho museli párkrát opravit kvůli přeháňkám).

Petice za lepší správu bytů na Praze 14

Všichni také mohli na akci podepsat naši petici za převod správy magistrátních bytů Praze 14. Jejím cílem je podpořit náš záměr mít kontrolu nad tím, kdo na Praze 14 bydlí v městských bytech. Pokud byste petici také rádi podepsali, tak si ji můžete vytisknout a předat nám ji. Případně nás můžete odchytnout jeden ze všedních dní na metru Černý Most, Rajská zahrada nebo Hloubětín. Stačí sledovat naše Facebookové stránky.

Fotokoutek

Pro milovníky focení se jsme připravili fotokoutek, kde se mohli zájemci dle libosti vyfotit a fotku si rovnou vyvolat. Hodně návštěvníků se ve fotokoutku vyfotila s Hugem a společnou fotku z oslavy si udělali i členové NAŠÍ Čtrnáctky.

Kulturní vystoupení AE TEAM ALPHA

Na akci vystoupila dívčí skupina sportovního aerobiku AE TEAM ALPHA. Video z tohoto vystoupení je k dispozici na naší Facebookové stránce www.facebook.com/nasectrnactka.cz.

Holkám jsme předali sponzorský dar ve výši 5 000,- Kč a také naše baseballové kšiltovky. Došlo i na předání odměn pro výherce soutěže o naše baseballové dresy. Takže ne všichni, které jste na akci viděli v čepicích a našem dresu, byli naši členové.

Narozeninový dort nemohl chybět

Akce vyvrcholila krájením dortu NAŠÍ Čtrnáctky, která oslavila své čtvrté narozeniny. Zároveň jsme si připravili překvapení i pro naši předsedkyni Soňu Tománkovou. Předali jsme jí její vlastní narozeninový dort, protože i její narozeniny byly nedaleko (kolikáté vám ale samozřejmě vzhledem k bontonu neprozradíme). Po zazpívání tradičního „Hodně štěstí, zdraví“ Soně i NAŠÍ Čtrnáctce pak předsedkyně nabídla oba dorty všem účastníkům. Toho směle využili hlavně dětští účastníci akce.

Nejen Hugovo taneční vystoupení

Jak se blížil večer DJ postupně přešel z poslechové hudby na taneční. Toho využili v závěru hlavně členové NAŠÍ Čtrnáctky, kteří si společně zatrsali na klasické taneční hity. Všechny ale zastínil Hugo, který předváděl neuvěřitelné kousky. Na vše se budete moci brzy podívat na naší Facebookové stránce, protože to si nemůžeme nechat pro sebe!

Nechyběla ani kytara

Na konci akce pak ještě vytáhl místopřeseda hnutí Mirek Jungwirth svou kytaru a zazpívali jsme si nějaké ty klasické trampské, folkové ale i popové písně. Repertoár byl bohatý, od Mišíka, Wabiho, Brontosaury a Nohavicu až po Argemu a Chinaski.

Oslava se vydařila!

Celá oslava narozenin se nesla ve velmi přátelském duchu, a to i přes časté debaty o politice, které vedli naši členové s účastníky, kteří o to projevili zájem. Samotné nás mile překvapilo, jakou shodu jsme se všemi přítomnými našli nad nejrůznějšími politickými tématy. Od starosti po zeleň, přes dopravu až po bytovou politiku. Bytová politika se na akci velmi často skloňovala i vzhledem k naší petici, kterou jsme ten den představili. Hned první den jsme na ní nasbírali přes 100 podpisů!

Celkově i přes nepřízeň počasí dorazilo nakonec více než 150 návštěvníků a my jim všem za účast moc děkujeme a doufáme, že si užili oslavu narozenin našeho hnutí alespoň z poloviny tak, jako my!

PS.: Pro více fotek a hlavně videí z akce doporučujeme sledovat naši Facebookovou stránku.