NAŠE Čtrnáctka je součástí vládnoucí koalice na Praze 14

Radní Praha 14

V pondělí 24. října 2022, tedy přesně měsíc po uzavření volebních místností, proběhlo na Praze 14 ustanovující zastupitelstvo. Na tomto zastupitelstvu došlo k ustavení nové vládnoucí koalice ve složení ODS, ANO, NAŠE Čtrnáctka a STAN.

Hnutí NAŠE Čtrnáctka se tedy od té doby přímo podílí na vedení Prahy 14. Naše předsedkyně Soňa Tománková dokonce získala post místostarostky Prahy 14. Z této pozice bude přímo prosazovat vize a plány našeho hnutí, tedy i vás, našich voličů. Stejně tak budou naše programové cíle prosazovat i všichni zvolení členové zastupitelstva z NAŠE Čtrnáctka, kteří jsou součástí vládnoucí koalice.

Výsledná podoba koalice nebyla jedinou nabídkou, kterou náš zastupitelský klub obdržel. Vzhledem k výsledkům voleb a programovým cílům věříme, že právě tato koalice představuje stabilní a smysluplnou možnost spolupráce, která dokáže zlepšit a zkvalitnit život v Praze 14.

Kvůli havárii vody na radnici, ke které došlo v noci z neděle (23.10.) na pondělí (24.10.), máme značně zkomplikovaný start. To nás nicméně v žádném případě nebrzdí ve víře, že našeho cíle, tedy postupného zlepšování života v Praze 14, dosáhneme.

Dali jste nám svůj hlas a vložili jste do nás vaši důvěru. My na oplátku uděláme vše pro to, abyste věděli, že jste udělali správně.

Pokud chcete být informování o tom, co pro vás a Prahu 14 děláme, určitě nás sledujte na našich Facebookových stránkách.

Vaše NAŠE Čtrnáctka