NAŠE Čtrnáctka jde do voleb opět s číslem 7

NAŠE Čtrnáctka

Dnes dopoledne se uskutečnilo losování volebních čísel, takže ode dneška mají všechny strany a hnutí svá čísla. Celkově mohou občané Prahy 14 o víkendu 23. – 24. září 2022 vybrat hned z deseti volebních uskupení. NAŠE Čtrnáctka jde do voleb s číslem 7 a doufáme, že nám toto šťastné číslo opět přinese štěstí.

Volební číslo 7 NAŠE Čtrnáctka dostala určené losem už do minulých komunálních voleb, což doplňuje naše zajímavosti o Praze 14, protože 2×7 je 14! Skoro to vypadá jako by nám šťastná sedmička byla souzena.

V našich prvních volbách v roce 2018 jsme získali od vás voličů 36 220 hlasů, což nám přisoudilo 4 zastupitele. Tito zastupitelé (byť z opozice) hájili zájmy Prahy 14 a jejích občanů po dobu 4 let. Jak konkrétně si můžete přečíst například v našich právě vydaných novinách NAŠE čtrnáctka.

Kdo se podívá na letošní nabídku kandidujících volebních uskupení na Praze 14, zjistí, že tyto volby budou trochu jiné. Některé celorepublikové strany se totiž rozhodly schovat za lépe znějící lokální názvy. Jiné strany si zase přidali ke svým názvům přídomek „nezávislí“ / „s podporou nezávislých“ atp.

Věříme, že občané Prahy 14 se tímto ale nenechají zmást. První a stále jediné nezávislé hnutí Prahy 14 i nadále zůstává pouze NAŠE Čtrnáctka. Budeme rádi, pokud v letošních komunálních volbách podpoříte naše kandidáty a náš volební program. Stačí jít 23. nebo 24. září k volbám a dát křížek kandidátce číslo 7. – NAŠE Čtrnáctka.

Naši kandidátní listinu i ostatní kandidující subjekty a jejich kandidátní listiny si můžete prohlédnout na webové stránce volby.cz.